Черкаські ДАІвці вчать водіїв паркуватися за новою системою (ВІДЕО)

Без штрафів, але з попередженнями. Так черкаські ДАІвці вчать місцевих водіїв паркуватися. Для цього розробили нову попереджувальну систему. Вручали горе-водіям спеціальні листівки. Така експериментальна програма поки що діє лише в Черкасах. 

Припаркувався не за правилами – отримав попередження. Зібрав більше трьох таких – потрапив у "чорний список" ДАІ. Потому – штраф. Так черкаські правоохоронці відтепер привчатимуть горе-водіїв правильно паркуватися. Аби перевірити систему в ділі, – вирушають в рейд.

Андрій Яковлев, старший інспектор ДАІ: "Місто поділене на відповідні райони, де знаходяться патрульні автомобілі. В режимі патрулювання, активно виявляємо порушників правил дорожнього руху"

Кілька кварталів центральною вулицею - й одразу порушник. Не за правилами тут припаркували аж два автомобілі. Водії – зникли у невідомому напрямку. Та інспектора це не зупиняє.

Дорожній інспектор: "Так як водія немає на місці, ми виписуємо відповідне повідомлення, де вказується,що водій транспортного засобу порушив правила дорожнього руху"

А це вже за кількасот метрів. Тут теж одразу кілька порушників. Всі – знехтували правилами паркування. Інспектори одразу беруться за роз’яснювальну роботу.

Дорожній інспектор: "Це не стоянка, це зупинка. Здайте, будь ласка, в провулок назад"

Таку попереджувальну систему черкаські ДАІвці розробили самотужки. Та ще й першими в Україні. Все – аби відрізнити добросовісних кермувальників від хронічних порушників.

Олег Єргаков, старший інспектор із особливих доручень обласного ДАІ: "Другий екземпляр такого попередження лишається у черговій частині у нас. Ми створили базу даних таких порушників. Якщо нам у подальшій діяльності трапляється цей порушник, відповідно до нього вже застосовуються не профілактичні заходи, а відносно нього складається протокол адміністративний і сума штрафу становить 255-340 гривень"

Чи буде дієвою така ініціатива, черкаські ДАІвці дізнаються, як тільки нову систему освоять всі патрульні. Водіям же радять дотримуватися всіх правил. Лише так вони зможуть уникнути попереджень, а згодом і штрафів. 

ВІККА
ДАІ варта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии