Пенсіонер застрелив невинну людину! – свідки нічної стрілянини

Вчора вночі пенсіонер застрелив невинну людину. Таке стверджують жителі будинку, біля якого відбувся кривавий самосуд.

У редакцію видання “Інфоміст” зателефонувала жінка, яка представилася жителькою будинку за адресою Ільїна, 424, біля якого вчора близько першої години ночі, відбулося вбивство.

– Я просто обурена тим, що написано в засобах масової інформації! Як таке можна писати? – говорить Інесса Швецова, – Цей дід був у нетверезому стані. Він перший почав чіплятися до хлопців, які сиділи на лавці, вимагаючи якусь барсетку. Вони сказали, щоб він відчепився, бо нічого вони не брали. Якщо вже в тебе справді щось відібрали, то дзвони в міліцію, а не влаштовуєш самосуд! Я давно знаю хлопця, якого застрелив цей пенсіонер. Йому 35 років і жодної потреби в грошах в нього не було. Я вважаю, що не можна когось у чомусь звинувачувати і про це писати, поки не було слідства! Щиро співчуваю матері вбитого… За словами жінки, жителі будинку, біля якого відбувся самосуд планують писати листа в черкаську міліцію.

У  прес-службі обласного управління МВС повідомляють, що наразі робота із свідками по справі ведеться. – Обставини злочина будуть з’ясовуватися в ході слідства, – говорить з цього приводу речник УМВС Дмитро Грищенко.

Нагадаємо, вчора пенсіонер вистрілив з рушниці в чоловіків. За словами, пенсіонера, так він поквитався із грабіжниками, які відібрали в нього барсетку.


ІнфоМІСТ
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии