• Головна
  • Понад 380 млн. грн податку сплатили черкаські платники
12:02, 28 липня 2015 р.

Понад 380 млн. грн податку сплатили черкаські платники

Місцевий бюджет Черкас за січень – червень 2015 року поповнився на 380,4 млн. грн., із яких 214,2 млн. грн. складає податок на доходи фізичних осіб (а це 56 відс). Про це проінформував в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Максим Криштопа.

Одними з головних фінансово потужних складових доходів місцевого бюджету є єдиний податок, який склав 46 млн. грн. та плата за землю – майже 50 млн. грн. Окрім того, бюджет м. Черкас отримав майже 13 млн. грн. екологічного податку та понад 30 млн. грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). Тільки в липні до черкаського міського бюджету надійшло майже 50 млн. грн. податків і зборів.

– Надходження податків до бюджету мають позитивну тенденцію, що свідчить про позитивне ставлення суб’єктів господарювання до оподаткування та тих реформ, які запроваджуються в нашій державі, адже сплативши податки ми забезпечуємо безперебійні та своєчасні соціальні пільги, – зазначив Максим Криштопа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок
Оголошення
live comments feed...