Онлайн платежі в Інтернет магазині дитячого одягу. Наскільки це безпечно?

Не так давно Інтернет був мало знайомим явищем, про яке чула тільки «золота молодь» та профільні фахівці. Але минуло кілька десятків років, і Всесвітня павутина повністю проковтнула наше суспільство. Зараз навряд чи когось здивує купівля товарів в Інтернет-магазинах, як в цьому https://babystores.com.ua/detki-2-goda-5-let/devochki-5t/detskaja-obuv-devochki-5t, це стало звичною справою для багатьох людей, але в першу чергу для молодих мам і домогосподарок, які не мають достатньо вільного часу, що б ходити по магазинах у пошуку потрібних товарів.

Купувати дитячий одяг, наприклад, дуже зручно і просто. Сидячи вдома з ноутбуком або планшетом, можна не відходячи від дитини вибрати в Інтернет магазині дитячого одягу в Україні потрібні товари і оформити замовлення. Але... постає питання, а як же оплатити замовлену одяг? Найзручнішим на сьогодні способом оплати в електронних магазинах безперечно є онлайн оплата, яка економить багато часу.

Спробуємо розібратися, наскільки безпечні такі онлайн платежі і як гарантовано отримати замовлені чоловічки для новонароджених.

Перш за все, потрібно розуміти, що будь-яка інформація, передана в Інтернеті, наприклад, номер Вашої банківської карти і CVV код, може бути вкрадена зловмисниками. Щоб такого не сталося, використовується спеціальний захищений протокол SSL, як в інтернет магазині дитячого одягу BabyStores, за допомогою якого сьогодні і передаються дані Вашої картки в зашифрованому вигляді. І навіть якщо таку інформацію перехоплять, зловмисники не зможуть її розшифрувати. Тому перш, ніж ввести свої платіжні дані перевірте, що сторінка захищена. Це можна дізнатися по значку замку біля адресного рядка браузера.

По-друге, більшість Інтернет порталів, зберігають Ваші персональні дані, в тому числі і номери кредитних карт на своїх серверах, з яких зловмисники можуть її вкрасти. Виходячи з цього, не погоджуйтеся на те, що магазин зберігав дані Ваших карт, якщо звичайно Ви не робите онлайн оплат в конкретному магазині кожен день. Краще не полінуватися і ввести заново всі свої дані, ніж потім безуспішно намагатися повернути втрачені гроші. І якщо Ви погодилися на те, що б сайт зберіг Ваші дані, то обов'язково відключіть можливість оплати карткою в Інтернеті і включайте тільки на той момент, коли Вам треба щось сплатити цією самою картою, наприклад, Ви хочете купити зимовий одяг дитячий для своєї дитини за низькою ціною.

По-третє, довіряйте тільки відомим платіжним системам, надійність яких не викликає у Вас сумніву. Краще відмовитися від оплати карткою, якщо платіжна система, яка просить Вас вказати дані карти, Вам не відома і взагалі викликає сумніви.

Просто слідуйте цим не хитрим порадам і пам'ятайте, що безпека і обережність при онлайн оплаті це головні речі, які допоможуть не втратити свої гроші. А купити модне дитяче взуття можна тут - https://babystores.com.ua/detki-2-goda-5-let/malchiki-5t/detskaja-obuv-malchiki-5t.

3 перегляди у липні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував