Активісти взялися відновлювати літній кінотеатр

2 серпня представники ІТ-компаній міста візьмуть участь у соцпроекті "CherITy", який спрямований на покращення якості життя у місті.

Черкаські ІТ-ішники вирішили змінити на один день звичні робочі місця й спрямувати свою енергію на розвиток міста. 2 серпня представники ІТ-компаній міста візьмуть участь у соцпроекті "CherITy", який спрямований на покращення якості життя у місті.

Як зазначають організатори, головна ідея заходу – започаткувати корисні суспільству традиції ІТ-спільноти. Тобто, у форматі регулярних масових заходів говорити про свою активну життєву позицію, пропагувати здоровий спосіб життя. Також, програмісти хочуть розвінчати стереотип про себе: ніби вони замкнуті та нецікаві оточенню.

Тож 2 серпня в парку "Ювілейний", на дитячій галявині планується міське свято спорту, сучасних технологій та благодійності. Майстер-класами, квестами, змаганнями та концертом ІТішники збиратимуть кошти на реконструкцію літнього кінотеатру в парку. Організатори вирішили скерувати вилучені кошти на реалізацію ідей самих черкащан. А саме – на проект "Forest space" громадської організації "Промолодь".

А долучитися до реконструкції літнього кінотеатру – одного з найулюбленіших місць черкащан та гостей міста чи то грошима, чи засобами, чи участю в роботах можуть й інші небайдужі через сайт "Черкаська мрія" http://chedream.org/dreams/forest-space.

До речі, серед учасників реконструкції та благоустрою літнього кінотеатру – два депутати міської ради – Микола Кудрявцев та Олег Ліходькін.

Прес-центр
Активісти Черкаси,відновлювання літній кінотеатр ІТ-компаныя здоровий спосіб життя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии