• Головна
  • У заказнику "Заріччя" знаходять навіть дикі орхідеї
09:03, 30 липня 2009 р.

У заказнику "Заріччя" знаходять навіть дикі орхідеї

Перший у районі екологічний заказник створили у Городищі. Він називається "Заріччя", як і весь куток на північно-східній околиці міста.

Площа заказника – понад 27 га. Це водоймище Сачиків став із островом та 50-метровою береговою зоною. Десята частина території є заповідною зоною природовідтворення, де заборонена будь-яка людська діяльність. У воді та очеретах водяться тварини і птахи, занесені до Червоної книги України та Європейського Червоного списку. Рішення про створення заказника нещодавно ухвалила сесія Черкаської обласної ради.

– У наукову експедицію до нас приїхали 33 студенти біологічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, – розповідає Олександр Москаленко, голова товариства рибалок-любителів "Еколог", що опікується заказником. – Не проґавили жодної травинки і найдрібнішої комашки! За всіма правилами записали усе латиною до реєстру. Виявили унікальну дику орхідею та бабку Дозорець Імператора. Люди, що живуть біля Сачикового ставу, частували юних гостей свіжим медом у щільниках та щойно надоєним молоком. Ми приготували рибальську юшку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...