• Головна
  • В ЧНУ будуть додаткові місця на безкоштовне навчання
11:47, 23 липня 2015 р.

В ЧНУ будуть додаткові місця на безкоштовне навчання

За результатами конкурсної комісії МОН Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького отримав 29 додаткових місць держзамовлення, – повідомляє прес-служба вишу.

Так, держава замовляє університету підготовку на денній формі навчання ще 2 бакалаврів за напрямом підготовки “Здоров’я людини”, 2 – за напрямом “Філософія”, 2 – “Історія”, 3 – “Журналістика”, 3 — “Видавнича справа та редагування”, 2 – “Міжнародна економіка” і 3 – “Менеджмент”. Ще 15 місць додано на спеціальність “Дошкільна освіта”, за якою на денній формі навчання проводитиметься підготовка магістрів.

За словами ректора університету Олександра Черевка, комісія Міністерства освіти і науки України врахувала конкурсну ситуацію в навчальному закладі та на підставі рейтингу університету збільшила обсяг держзамовлення. Тож ще 29 абітурієнтів отримають можливість безкоштовно здобути вищу освіту в ЧНУ. Детальніше про обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році – на сайті університету в рубриці “Абітурієнту”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧНУ #Черкаси одаткові місця #безкоштовне навчання #Черкаси
Оголошення
live comments feed...