Власники однокімнатних квартир знають, як важливо грамотно та раціонально використовувати весь невеликий простір. Потрібно все облаштувати таким чином, щоб в кімнаті було комфортно та затишно, а на кухні все поміщалось.

Дизайн однокімнатної квартири (http://i-idea.com.ua/ua/portfolio/pryvatni-interjery) – це фактично вид творчості, яка ставить максимальні вимоги не тільки до краси і комфорту інтер’єру, а й до його функціональності.

Розширити межі простору

Основною задачею при оформленні однокімнатних квартир являється візуальне збільшення простору. Для цього потрібно правильно підібрати колірну гаму та матеріали для оздоблення. Кількість та розмір вікон теж багато на що впливає. Не варто забувати про штучне освітлення, адже забагато його не може бути. За допомогою дзеркал можна також вражаюче збільшити приміщення візуально.

Використання монохроматичної палітри допоможуе також вирішити це питання, адже кольори не працюватимуть проти інших декоративних деталей. Варто обирати однакові відтінки для килимів та стін, а доповнити все це можна підходящими аксесуарами та оздоблювальними тканинами.

Для збільшення простору можна прибрати двері та використовувати компактні меблі. Потрібно розділити квартиру на зони: спальня, кухня, робоча, для відпочинку. Адже вдале зонування є важливою умовою створення комфортної атмосфери в оселі.

Який стиль обрати?

Квартиру можна оформити в любому стилі, головне, щоб створений декор подобався її мешканцям. Класика або сучасний хай-тек – важливо, щоб всі елементи декору слугували гармонічним доповненням один одному.

Можна знести перегородки в приміщенні, залишивши лише колони, які стануть родзинкою всього інтер’єру. Головне, не перевантажувати кімнату меблями та речами.

Оформлення кухні

Непотрібно забувати і про інтер’єр кухні. Якщо це приміщення великого розміру, то там можна розмістити місце для прийому гостей та щось на кшталт робочого кабінету. Найбільш актуальним варіантом являється розміщення на кухні робочого обладнання, плити та робочого столу в один ряд.

Потрібно грамотно розмістити меблі в обідній зоні, тому велике значення мають характер та оздоблення всього обладнання, що там знаходиться. Створити бажаний комфорт можна за допомогою кухонних куточків, які так популярні на сьогоднішній день. Особливості конструкції сидінь дозволяють зберігати там різне кухонне начиння.

Сучасний дизайн-проект малогабаритних однокімнатних квартир дозволяє розміщати елементи в вертикальному положенні. Тому на кухні можна повісити необхідний інвентар на встановлених під стелею полицях.