Організатри спортивно-оздоровчого табору веслувальників планують провести другий заїзд у серпні

Понад 25 років таборування для своїх вихованців проводить адміністрація та тренери черкаської дитячо-юнацької спортивної школи з веслування. Останні роки спортивно-оздоровчий табір розташований на острові «Чаїний», що навпроти Долини троянд. Цьогоріч у таборі відпочивали як наймолодші веслувальники, так і вже імениті спортсмени – переможці й призери різноманітних всеукраїнських змагань.

Веслувальники 3
Веслувальники 3

Протягом літа організатори проводять два заїзди по десять днів. Табір – безкоштовний. З витрат батьки компенсують лише харчування. На острові з дітьми займаються провідні тренери дитячо-юнацької спортивної школи. У програмі табору: два тренування в день, п’ятиразове харчування, рухливі ігри, водні процедури, заняття плаванням, освоєння навичок кулінарії. 

– У цьому таборі я з одинадцяти років. Спочатку відпочивала як спортсменка, згодом сприяла дитячому оздоровленню як тренер, директор цієї школи, а сьогодні вже буваю як гостя, – розповідає заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, майстер спорту з веслування Катерина Коваленко. – Нині я переконливо рекомендую юним спортсменам такий доступний та ефективний відпочинок.

Цьогоріч за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету у Черкаській області вихованці табору долучилися до акції «Олімпійське літо».

Днями з роботою табору ознайомився заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. Віталій Володимирович вивчив роботу табору, поспілкувався з юними спортсменами, пообідав з ними та подарував сітку м’ячів і три великих туристичні намети.

Веслувальники 2
Веслувальники 2

Другий заїзд організатори планують провести в серпні.

веслувальники спортивний табір Черкаси веслування оздоровчий табір
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии