Черкаська прокуратура запевняє, що працює надефективно

Прес-служба прокуратури Черкаської області похвасталася, що “за перше півріччя 2015 року до органів прокуратури області надійшло 6800 звернень громадян, юридичних осіб, організацій та народних депутатів України. З їх числа вирішено по суті понад 4600 звернень, в тому числі 248 – від народних депутатів України.
Понад 2 тисячі скарг належали до компетенції інших органів влади та контролю, у зв’язку з цим відповідно до чинного законодавства були надіслані для вирішення за належністю. ”

Знаючи , а точніше повну бездіяльність прокуратури Черкаської області, на усі ці звернення, які за версією прокурорів вирішені по суті, насправді просто були надіслані формальні відписки. Яскравим прикладом безрезультатних звернень в прокуратуру є десятки звернень журналістів нашого видання, зокрема, щодо резонансних злочинів, вбивств (Як то у випадку з Вадимом Березою), розкраданням державних коштів та ін. Прокуратура на всі звернення про злочини, відповідала нашим журналістам формальними відписками, що все буде добре і вже зовсім скоро, зовсім трішечки залишилось до подолання корупції та злочинності взагалі в межах Черкаської області.

Верхом цинізму виглядають подібні звіти прокурорів про їх паперову роботу, коли жоден високий чин міліції, жоден високопосадовець часів режиму Януковича на Черкащині не покараний. Чи може ніякого режиму не було? Можливо і ніякого беззаконня не було  і зараз немає? Можливо все це вигадки журналістів? А насправді прокуратура працює надефективно?

Дзвін
Прокуратура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии