• Головна
  • Ямковий ремонт доріг в Черкасах під загрозою зриву, - Наумчук
09:28, 17 липня 2015 р.

Ямковий ремонт доріг в Черкасах під загрозою зриву, - Наумчук

Ямковий ремонт доріг, який зараз проводиться в Черкасах, можуть призупинити через дії асфальтобетонного заводу. Про це у четвер, 16 липня, під час прес-конференції розповів директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук, передає "Прочерк".

– Через дії асфальтобетонного заводу рахунки комунального підприємства «ЧЕЛУАШ», яке зараз проводить ямковий ремонт в місті, заблоковано, – заявляє Андрій Павлович. – Нещодавно було призначено нового директора КП «ЧЕЛУАШ», і перша дія цього директора – звернення до Черкаської міської ради щодо виділення 538 тис. грн на погашення заборгованості перед асфальтобетонним заводом. Зараз через заблоковані рахунки «ЧЕЛУАШ» не може сплачувати ані податки, ані комунальну плату за електроенергію і т. д., тому ямковий ремонт в місті – під загрозою зриву».

Також головний комунальник Черкас наголошує на тому, що 50% акцій асфальтобетонного заводу належать місту. 

– Тому можна казати, що це відбувається завдяки діям міського голови, – каже Андрій Наумчук. – Із 538 тисяч боргу, 470 тисяч – це заборгованість за асфальт, який був використаний ще в 2012 році, – розповідає про походження боргу Андрій Наумчук. – При цьому асфальтобетонний завод сам винен «ЧЕЛУАШ» 210 тисяч за ямковий ремонт у минулому році. Тобто різниця не така вже й суттєва. Якщо різниця між цими заборгованостями в минулому році складала 1 млн 300 тис. грн, то зараз – менше 300 тис. грн.

На думку директора департаменту житлово-комунального комплексу, блокування роботи підприємства в такій ситуації – неприпустимо. Тим більше, що завод відмовляється зарахувати 210 тисяч – у рахунок боргу комунального підприємства.

Щодо цьогорічного ямкового ремонту, то КП «ЧЕЛУАШ» із фінансової підтримки у розмірі 3 млн 700 тис. грн витратили майже половину. Виконано ямковий ремонт на близько 5 тис. кв. м дороги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...