• Головна
  • Податок за результатом річного декларування потрібно сплатити до 1 серпня
19:05, 15 липня 2015 р.

Податок за результатом річного декларування потрібно сплатити до 1 серпня

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України, громадяни, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2014 рік та задекларували доходи, з яких податок не утримувався, зокрема, здавали в оренду рухоме та нерухоме майно, здійснювали продаж майнових та немайнових прав, отримували спадщину, дарування, інвестиційні прибутки чи іноземні доходи та зазначили в них до сплати відповідні суми податку на доходи фізичних осіб, повинні їх сплатити до 1 серпня 2015 року.

У разі порушення терміну сплати відповідно до статті 126 Податкового кодексу України передбачена відповідальність у вигляді штрафу у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Як повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анни Білик за результатами кампанії декларування доходів, одержаних у 2014 році, громадянами м. Черкаси подано 3457 податкових декларацій про майновий стан та доходи. Із них 2001 декларацій тими, які зобов’язані подати таку декларацію з метою оподаткування отриманого доходу та визначили в них зобов’язання  на  суму  близько 3,6 млн. грн. Станом на 1.07.2015 року громадяни вже сплатили до бюджету 2,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Податок #Доходи #Декларація
Оголошення
live comments feed...