• Головна
  • Незрячі велосипедисти-мандрівники завітали до Черкас
09:01, 15 липня 2015 р.

Незрячі велосипедисти-мандрівники завітали до Черкас

У них вади зору, але вони не здаються і роблять неможливе. Вчора до Черкас завітали учасники Всеукраїнського благодійного велопробігу за участю незрячих людей “Бачу! Можу! Допоможу!” А вже сьогодні вони знову вирушать у дорогу. 

Про це повідомляє кореспондент Про Все.

У їхніх планах – подолати 2 тисячі кілометрів всього лише за 30 днів.  Це перший подібний велопробіг в Україні. Стартував він 4 липня у Львові, у цьому місті він і закінчиться через місяць.

– Організація велопробігу була насправді складною. Від багатьох ми чули, що це неможливо зробити, – розповідає координатор велопробігу Вікторія Лучка. – Але нам це вдалося. Учасники тренувалися. Наша основна мета – зруйнувати стереотип, що незрячі люди не можуть займатися спортом, чи брати активну участь у громадському житті.

Має велопробіг ще й благодійну мету – зібрати кошти на облаштування у Львові першої в Україні “Сенсотеки” – інклюзивного простору для зрячих та незрячих людей.

Роман – один із учасників, має проблеми із зором, але, долучившись до велопробігу, став прикладом для інших.

– Їхати тяжко. Але якщо маєш силу волі і бажання, то можна подолати все, – переконує хлопець і додає, що не проти поїхати у подібний пробіг і до Європи.

Після Черкас велосипедисти поїдуть до Умані, а звідти – до Вінниці. Загалом у їхньому маршруті 10 областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...