За два дні Черкаський національний прийняв тисячу заяв від абітурієнтів

Понад тисячу заяв від вступників прийняли в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Такий результат роботи приймальної та відбіркових комісій університету за два перші дні вступної кампанії.

Слід зазначити, що половину всіх заяв подано в електронному вигляді. Тоді як торік такі заяви становили не більше чверті від усіх прийнятих.

На цьому етапі лідером за популярністю серед абітурієнтів є спеціальності психологічного напряму, на другому місці – економічного, далі – іноземні мови, фізичне виховання та здоров’я людини.

Черкащанка Наталя з мамою чекають своєї черги біля дверей відбіркової комісії ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва. Дівчина хоче вчитися на соціального педагога або психолога, документи здала на обидва напрями. Можливо, ще спробує свої шанси в медичному коледжі. Переконана, що навчатися буде.

Валентина Іванівна – бабуся абітурієнтки Марини. Поки Марина з мамою заповнюють документи, бабуся поряд вболіває.

– Онучка подає документи на психологічний факультет, а ще – на соціального педагога. На різні спеціальності, але тільки в Черкаський національний, – каже Валентина Іванівна. – Звісно, хотілось би, щоб зарахували на безкоштовне навчання, але навіть якщо ні – будемо навчатися. Про навчання поза межами Черкас не може бути й мови – у мене одна внучка і одна донька. Університет добре знаємо, племінниця закінчила тут психологічний факультет, а племінник отримав економічну спеціальність, закінчив навчання з червоним дипломом. Ми довго не роздумували, в який виш іти, – зізнається Валентина Іванівна.

Абітурієнтка Інна – теж із Черкас. Каже, що це – перший виш, куди вона подає документи. Планує навчатися саме тут, варіанти можуть бути тільки серед наявних в університеті спеціальностей.

– Університет добре знаю, готувалася тут до ЗНО, – каже Інна.

А її мама Алла додає:

– За відгуками знайомих це – найкращий заклад в Черкасах та, мабуть, і в області. Ми найкращі, і намагаємося в найкращий виш вступить.

Охоче розповідає про свої плани і абітурієнтка Настя. Вона збирається опанувати економічну спеціальність. Її матуся Тетяна Миколаївна хвилюється. Каже, що передовсім мають на меті навчатися в Черкасах. Щодня до приймальної комісії університету прибувають усе нові юні, талановиті, перспективні абітурієнти. Кожному з них навчальний заклад готовий надати безцінні знання, відкриваючи дорогу в майбутнє. І кожного з них буде радий бачити першого вересня серед своїх студентів.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии