• Головна
  • Про причини пожежі в театрі й досі невідомо
18:45, 13 липня 2015 р.

Про причини пожежі в театрі й досі невідомо

Причини пожежі у Черкаському драматичному театрі поки що не відомі. Цю резонансну справу веде лише один слідчий УМВС в Черкаській області, в управлінні ДСНС у свою чергу теж не квапляться із висновками.

Від часу пожежі спливло 2 тижні, дзвоними до речника ДСНС в Черкаській області Костянтина Проценка. За його словами, причини загорання має з’ясувати робоча група, створена при УМВС в області: – Ми ж у свою чергу виконуватимемо їхні доручення, завдання слідчої групи. ДСНС не може визначити причини, адже працівників допитує міліція, камери спостереження теж вилучають вони.

 – Слідство у процесі, – говорить кореспонденту “ІнфоМІСТ” речник УМВС в області Дмитро Грищенко. – Слідчої групи немає, веде цю справу один слідчий. Можливо, коли буде велике навантаження, то створять групу. Причину загорання ще не з’ясували. Тим часом черкащани досі чекають від обох служб офіційних причин загорання.

До теми нагадаємо, у мережах місцеві критикували той факт, що курсанти допомагали продавцям рятувати квіти від вогню. За словами речника ДСНС Костянтина Проценка, така реакція містян обурила рятувальників. Адже користувачі мереж не звернули увагу, що переносили квіти курсанти пожежної академії, а не рятувальні підрозділи.

– Чи краще, щоб вони просто стояли і дивилися? – обурився Проценко. У черкащан були притензії і до законності розміщення квіткового магазину, що поряд з театром. Мовляв, він заважав гасили пожежу.

-Суттєвої перешкоди магазин не створив, – говорить Костянтин Проценко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пожежа Драматичний театр
Оголошення
live comments feed...