Транспортний податок потрібно сплатити не пізніше 28 серпня п.р.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує, що Законом України від 28.12.2014 року №71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» відмінено збір за першу реєстрацію транспортних засобів та введено в дію транспортний податок.

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування. Обчислення суми податку з об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

«Для обчислення бази оподаткування інспекція отримали інформацію від органів внутрішніх справ Черкас (МРЕВ ДАІ) щодо переліку фізичних осіб, які мають зареєстровані легкові транспортні засоби з об’ємом двигуна понад 3000 куб. см. На даний час працівниками державних податкових інспекцій сформовано податкові повідомлення – рішення та відповідні платіжні реквізити, які були вручені платникам – фізичним особам до 1 липня поточного року», - повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Білик.

Транспортний податок повинен бути сплачений фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Фізичним особам, які володіють легковими автомобілями з об’ємом двигуна понад 3000 куб. см. та використовувалися до 5 років, у разі не отримання до 1 липня 2015 року податкових повідомлень-рішень про сплату транспортного податку необхідно звернутися до податкових інспекцій за місцем своєї реєстрації з оригіналами документів, що підтверджують право власності на автомобіль для уточнення даних та нарахування відповідних сум податку. 

ДПІ у м.Черкасах транспортний податок термін сплати транспортного податку податок з авто
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии