• Головна
  • Генштаб: військових черкаського автобату демобілізують у вересні
14:33, 13 липня 2015 р.

Генштаб: військових черкаського автобату демобілізують у вересні

Генеральний штаб Збройних сил прогнозує, що більшість військовослужбовців, призваних під час 3-ї хвилі мобілізації, будуть демобілізовані у вересні поточного року, пишуть на сайті «Українські новини».

Про це сказано в повідомленні прес-служби Генштабу.

Зазначено, що порядок і строки демобілізації визначаються виключно указами Президента.

Генштаб наголошує, що, відповідно до указу Президента, демобілізацію військовослужбовців, призваних під час третьої черги мобілізації в 2014 році, буде проведено в липні-вересні поточного року.

При цьому Генштаб зазначає, що наразі у розпалі заходи 6-ї черги мобілізації, під час яких триває підготовка військовозобов’язаних, для підвищення підготовки й досягнення максимальної готовності особового складу до участі в антитерористичній операції строк навчання збільшено в середньому на 10 діб.

Таким чином, більшість військових будуть демобілізовані у вересні 2015 року, що не є порушенням законодавства.

Тому військовослужбовці в Черкаському автомобільному батальйоні, який також був сформований у серпні минулого року під час третьої хвилі часткової мобілізації,  додому відправляться скоріш за все ближче до вересня.

Як ми вже зазначали, доукомплектований батальйон буде військовими фахівцями-автомобілістами, що наразі проходять навчання у  центрі «Десна».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Автобатальйон Автобат
Оголошення
live comments feed...