Черкаських волонтерів зобов’язали віддавати пожертви Мінобороні

Уряд затвердив «Порядок здійснення публічного збору благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил».

Відповідна постанова Кабміну з’явилася на офіційному урядовому порталі. Відповідно до затвердженого порядку, публічний збір благодійних пожертв може здійснюватися від імені благодійної організації або на її користь, від імені або в інтересах Міноборони, а також уповноваженими посадовими особами Міноборони з використанням ЗМІ.

«Благодійні організації, що здійснюють громадський збір благодійних пожертв від імені або в інтересах Міноборони, перераховують зібрані благодійні пожертви готівкою на спеціальні реєстраційні рахунки Міноборони в останній робочий день кожної декади календарного місяця», – йдеться в повідомленні. Крім того, особи, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені або в інтересах Міноборони також повинні мати відповідний договір з міністерством. Реєстр договорів про благодійну діяльність, укладених з особами, які здійснюють громадський збір благодійних пожертв від імені або в інтересах Міноборони, міністерство зобов’язане розмістити на своєму сайті.


InfoМIСТ
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии