Нацгвардієць-командир: підняли по тривозі, везуть до Мукачево

Один з нацгвардійців, що народився на Черкащині, пройшов Слов`янськ і нині – командир елітного підрозділу Нацгвардії, матюкається на владу.

Каже, що їх підняли по тривозі і хочуть кинути на штурм ПС. Він поважає добровольців і не знає що робити – наказ на штурм своїм хлопцям дати не може, пише “Вечірня Умань”.

З ним ми познайомилися у Пісках – коли були найзапекліші бої за ДАП. У нього була відпустка в Нацгвардії… І він пішов до “правосеків” – бо потрібно було рятувати країну… Коли повернувся з відпустки – знову заступив на службу… І зараз його кидають проти тих, хто прикривав його в бою… Їдуть через траси, де їх намагаються зупинити люди. Учорашнім захисникам кричать “ганьба”…

“Нас розстріляють свої ж – говорить по телефону, – хлопці що були в АТО, стріляти в добровольців не будуть. Вони скоріше застрелять того командира, розвернуть БТРи і поїдуть на Київ… Ви не розумієте !!!! Нас на фронті виручають лише добровольці і волонтери !!! Госпітальєри ПС врятували стільки народу, коли армія не могла навіть джгутом нормальним забезпечити, що не порахувати… У мене десятки друзів зобовязані їм своїм життям… ”

Співрозмовник дуже нервується. Ще більше він злий на владу. За те, що вдома нічого не змінилося – ті ж міліціонери і прокурори, ті ж наркопритони. І друге – що влада зараз за півкроку від справжньої громадянської війни.

“Я не хочу щоб через мене починалася громадянська ! Ці казнокради крадуть, нам лише як еліті трішки забезпечення дали. А от іншим – тільки казки. І зараз туди везуть колишніх “Барсівців”, яких тільки і тренували, щоб захищати Януковича і його статки. Це люди без моралі, принципів та патріотизму – лише гроші. Це професійні вбивці… І їх не кинули на передову. Не відправили у відставку… Їх залишили охороняти “нову владу”… Якщо Аваков дасть наказ – це крапка цій країні. Якщо він кине в бій цих “вовків” – це крапка усім… Без сумніву, їх порвуть… Тільки тоді порвуть нас, Київ, усіх чиновників, до яких дотягнеться рука… ”

Як вихід з кризи вбачає одне – одночасний арешт в присутності Яроша і керівництва МВС усіх осіб – від охорони комплексу, тітушню та очільників міліції, так і командира МВС області разом з усіма керівниками на місцях. Арешт і добровольців. Після чого – справедливий відкритий суд – у Києві. Бажано, в присутності міжнародних організацій. Щоб відкрити усі факти зловживань.

Винуватими називає владу. Каже, що коли був вдома, був готовий сам постріляти ЖЕК і міськраду…

“У влади є шанс зняти сепаратизм в Закарпатті – одним махом арештувати усіх очільників, замінити міліцію і прокуратуру ПОВНІСТЮ. Лише тоді розбиратися – хто робив контрабанду і як. Інакше – схеми будуть працювати, людей будуть вбивати. А тих хто став на захист – оголошувати “бандитами”.

Нацгвардієць каже, що зараз влада справді стає схожою на ХУНТУ…. Бо коли не було країни, добровольці не дали поширитися чумі. Якщо зараз влада для власного збагачення спробує знищити добровольців – її не стане…

“Скажу так – головне закрити усі аеропорти. Щоб не встигли втекти…. Якщо буде наказ стріляти по добровольцях, жити цій владі залишиться лише кілька годин…”

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии