Кримінальне чтиво по-уманськи: стріляли у колишнього регіонала

Кримінальне чтиво по-уманськи. 10 липня, від двох куль невідомого у формі інтернет-сервісу постраждав колишній регіонал, а нині — член Уманської районної сотні Самооборони, Народного трибуналу та редколегії газети «Гуркіт правди» Олександр Томасєвич.

Чоловік господарював вдома, коли до нього прийшов незнайомець і почав стріляти із травматичної зброї. Правоохоронці вже склали фоторобот злочинця та відкрили кримінальне провадження.

Про події які сталися та про ймовірні версії замовників злочину читачам «Вечірньої Умані»розповів постраждалий Олександр Томасєвич.

ЯК ЦЕ БУЛО: Увечері близько 18,00  я господарював вдома. Викладав плитку. Почув гавкіт собак і вийшов на вулицю. Бачу, стоїть мужчина у формі, на якій написано «Інтернет». Запитав у мене адресу будинку, я сказав. Далі він запитав чи ми замовляли проведення інтернету, я відповів, що ні, і поцікавився із якої він компанії. Але відповіді не почув, і він собі пішов.

Виявилося, що він обійшов мій будинку, і з іншого боку намагався підійти. Проте там дороги не було. Побачивши знову мене, злочинець зі словами: «Ми встановлюємо інтернет», відкрив по мені стрільбу. Цілився він мені в лоба. Але я вчасно відігнувся, намагався сховатися за дерево, тому кулі влучили мені в ногу та живіт.

Постріл був жорсткий і сильний. Він тричі стріляв, а потім втік.

Злочинець був  у новій синій формі: штани, куртка. На верхньому одязі було написано «Інтернет». На обличчі — прозорі окуляри, схожі на тактичні, видно було, що він їх не носить, бо вони зовсім йому не личили. Він був середнього зросту, приблизно 170-180 см. Не товстий, і не худий, такий середній. Лице гарне, квадратне, рівненьке, хороше, доглянуте, із небритістю терміном зо два дні. Колір волосся темне, але не чорне. Стрижка коротка, він був у кепці. Взуття темне.

Правоохоронці за даним фактом уже відкрили  кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України та склали фоторобот стрілка. Триває досудове розслідування.

Умань кримінал Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии