Черкаський госпіталь отримав допомогу від Швейцарії (відео)

Функціональні ліжка, тумбочки, матраци, халати для хворих, медикаменти, крапельниці та медичне обладнання – таку допомогу Черкаському госпіталю сьогодні привезли жителі швейцарської діаспори. Загальна сума гуманітарної допомоги становить близько 100 тис. доларів.

Ірина фон Бург, жителька Швейцарії, Президент фонду «24 години на допомогу Україні» розповідає: «Спочатку у Швейцарії діяла пропаганда, що ситуація в Україні – це народна війна. У нас переважає російське телебачення, українського немає зовсім. Спочатку ми не знали, хто і за що воює. Було незрозуміло, адже тут Майдан, тут вже війна, тут Путін, якісь "сепаратисти", якісь "сектори". Живучи за кордоном, ми не могли зрозуміти, що відбувається насправді. А потім все стало зрозуміло, що Путіну потрібен Крим, а Крим утримувати він не може, йому для цього необхідні Донецьк, Луганськ, а також Маріуполь. Зараз уже всі все розуміють.

Наша діаспора у Швейцарії дуже велика. Ми не вперше допомагаємо черкаським бійцям, але госпіталю це перша допомога. Бійцям ми відвозимо допомогу конкретно на фронт. Ми туди все відправляємо не вантажівками, а невеликими бусами – каву, чай, їжу та одяг.

Сьогоднішній вантаж – це одна фура, у якій є: 12 спеціальних ліжок, 20 матраців, халати для хворих та медперсоналу, медикаменти і крапельниці. Загальна вартість привезеного становить приблизно 100 тис. доларів».

«У нас відкрито центр реабілітації учасників АТО. Тут постійно перебувають на лікуванні бійці, і зараз у нас лікується 31 боєць. Частина з них дуже активні, і це вони знайшли цих людей зі Швейцарії. Потім ми вже дізналися, що є така організація у Швейцарії, і почали з ними співпрацювати щодо гуманітарної допомоги. І ця допомога, що ми зараз бачимо, надійшла із швейцарської діаспори. 
Крім цього, нам допомагали й інші країни, наприклад, Німеччина. Але настільки масштабна допомога надійшла вперше оце сьогодні», – говорить головний лікар Черкаського обласного госпіталю Сергій Задорожний.

Громадське ТБ.Черкаси
допомога від Швейцарії Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии