Щоб здати документи до ЧНУ, абітурієнти збиралися ще до 9 ранку

Сьогодні стартувала вступна кампанія-2015. Перші відвідувачі зібралися під дверима приймальних комісій ЧНУ ім. Б. Хмельницького ще до 9 години, інформує прес-служба вишу.

Найбільшою популярністю в перші години роботи приймальної комісії користувалися економічні, природничі напрями, багато молодих людей бажають навчатися на соціальних педагогів. Немало абітурієнтів прийшли в інститут іноземних мов, а також на фізичне виховання.

В університеті запевняють, що майбутні студенти зможуть швидко і без проблем здати документи.

Упродовж усієї вступної кампанії абітурієнтам допомагатимуть 55 членів відбіркових комісій та технічних секретарів навчально-наукових інститутів і факультетів. Усі вони ознайомлені з новаціями цьогорічної вступної кампанії. Напередодні готовність до вступної кампанії перевірила комісія у складі керівництва університету.

Також у виші нагадують, що штаб приймальної комісії університету розмістився на 2-му поверсі в 267 аудиторії, в 257 аудиторії громадян приймає відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Конограй.

Перелік аудиторій, в яких працюватимуть відбіркові комісії, розміщений на сайті університету, на інформаційних дошках, у холі корпусу №3. Тут розміщено інформацію про умови, правила вступу, перелік спеціальностей, пільги для вступників, творчі конкурси для абітурієнтів напрямків «фізичне виховання», «образотворче мистецтво», журналістика тощо.

В окремих аудиторіях абітурієнтів консультують студенти, прискорюючи процес подачі документів. Відвідувачам надаються послуги з ксерокопіювання, працює кафе.

Проректор університету Василь Мойсієнко прогнозує, що університет набере достатньо студентів і на держзамовлення, і на контрактну форму навчання.

– Черкаський національний університет отримав найбільше серед вишів області держзамовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. За цим показником ми отримали 572 місця, Черкаський державний технологічний університет – 556, Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини – 520 місць, Уманський національний університет садівництва – 286 місць. Тому ми запрошуємо абітурієнтів скористатись цією перевагою та обрати наш заклад, – говорить Василь Мойсієнко.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии