Черкаські митці – у борговій ямі (відео)

Майже 4 тисячі гривень на місяць доводиться платити черкаським митцям за опалення своїх майстерень. Для знаних на увесь світ майстрів така сума непідйомна. Неодноразово вони зверталися до владних структур та до теплопостачального підприємства аби відмовитися від послуг централізованого опалення та перейти на індивідуальне. Про це повідомляє "Про все" з полсиланням на Черкаську служба новин.

Не один рік у цьому приміщенні живуть і творять митці Черкаської обласної організації Національної спілки художників України. Раніше за тепло вони сплачували за тарифами, визначеними для мешканців будинку. Нині їх прирівняли до підприємців. Тож, тепер, бідкаються, доведеться викласти чималу суму.

Художники займають майстерні площею від 24 до 50 кв. м. Платити по нинішніх тарифах – їм не по кишені. Тому вирішили відмовитися від центрального опалення та перейти на автономне. Посприяти у вирішенні питання митці неодноразово зверталися до владних інстанцій. Утім, марно.

Представники черкаської мерії на наш запит відрізали – це не їхня парафія. Мовляв, питання вирішується на державному рівні. Хоча послуги теплопостачання цьому будинку надає підприємство, підпорядковане саме місцевій владі.

Черкаси митці борги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии