На Черкащині вісім тисяч осіб у розшуку за ухилення від мобілізації

П‘яту хвилю мобілізації на Черкащині виконали на 99 відсотків. Тепер почалась наступна, шоста хвиля мобілізації до війська, що триватиме до середини серпня.

До служби в ЗСУ мають призвати близько двох тисяч військовозобов‘язаних.

Як повідомив військовий комісар Черкаського обласного військового комісаріату Євген Курбет перші мобілізовані вже направились на підготовку.

Нині військовий комісаріат області на доукомплектування військових частин має завдання укомплектовувати механізовані, танкові, зенітно-ракетні військові частини та частини забезпечення.

Упершу чергу потрібні водії, механіки-водії танків, кулеметники, гранатометники механізованих частин, оператори зенітно-ракетних частин. Також з‘явились посади для офіцерів інженерних підрозділів та медичних працівників.

Серед проблем проведення мобілізації Євген Курбет назвав слабкий стан здоров‘я мобілізованих та ухиляння від мобілізації.

– Під час п‘ятої хвилі мобілізації ми побачили, що понад 50 відсотків із усіх, кого викликали до військоматів, мають слабкий стан здоров‘я. Крім того багато військовозобов‘язаних ухиляються від мобілізації і не з‘являються до військкоматів. На даний час до правоохоронних органів передано у розшук понад вісім тисяч жителів області, які ухиляються від мобілізації, – зазначив Євген Курбет.

Дзвін
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии