для батьків
12:53, 1 червня 2015 р.

Відпочинок із дітлахами

для батьків

Чомусь сучасні батьки частенько ускладнюють собі життя і надто переймаються, коли відпустка вже на носі, а дітей немає куди подіти. Мовляв, ну не брати ж їх із собою, бо це вже буде не відпустка, а казна-що. Проте якщо все правильно спланувати, а головне – позитивно налаштуватися на вдалий та цікавий відпочинок, то все у вас вийде. А ми допоможемо і розповімо, як краще організувати мандрівку за кордон і не забути при цьому захопити з собою дітей – щоб і їм, і вам потім було що згадати.

Куди мандруємо?

Не будьте егоїстами, тому при виборі країни подумайте не лише про себе, а й про дітей. Тому що це потім значно спростить вам життя, а діти тільки подякують, якщо, наприклад, дорога до місця призначення займатиме дві години, а не вісім. Адже для відпочинку з дітьми краще обирати країни, дорога до яких становить не більше кількох годин. Інакше відпочинок стане скоріше за все випробуванням, а не насолодою. Туреччина, Єгипет, Греція, Туніс, Болгарія чудово підходять для сімейного відпочинку та й дістатися до цих країн можна швидко. Якщо ваше чадо уже величеньке, то не ігноруйте його вподобань. Перш, ніж планувати поїздку, бронювати готель та купувати квитки, зберіться на сімейну раду й поцікавтеся, хто й куди хоче їхати. І не переймайтеся, якщо думки у всіх будуть різні і згоди ви досягнете не відразу. Тут важливий сам процес – дитині буде приємно, що ви цікавитеся її думкою.

Документи для малого нащадка

Для того, щоб повезти дитину за кордон, треба щоб у неї були відповідні документи. Для малюків (до 5 років) йдеться про внесення даних дитини у закордонний паспорт батьків. Якщо ж дитина старша, потрібно обов’язково подбати про оформлення дитячого проїзного документу. Також врахуйте той факт, що якщо дитина їде відпочивати із мамою і при цьому їй менше 16 років, то для її виїзду необхідна нотаріально завірена довіреність тата, тобто дозвіл на вивіз дитини за кордон. Крім того, не забудьте застрахувати малого нащадка.

Обираємо готель

Під час вибору готелю звертайте увагу на відстань від аеропорту. Діти, зазвичай, не люблять довготривалий трансфер, особливо, коли вони стомилися після перельоту. Крім того, дізнайтеся заздалегідь, чи є у готелі дитячі атракціони, різноманітні майданчики тощо. Велику увагу слід також приділити пляжу. Звісно, краще, коли він піщаний, і коли дітям зручно заходити у воду. Також поцікавтеся, чи передбачене у готелі спеціальне дитяче меню.

Щоб малюк був здоровий

Лікарі радять відпочивати з дитиною щонайменше два-три тижні. Адже для малюка потрібен час, щоб пройти так звану акліматизацію і тільки потім насолоджуватися власне відпочинком. Якщо дитина зовсім маленька (до трьох років), тоді варто радитися із педіатром. Існує думка, що коли у дитини немає якихось серйозних проблем зі здоров’ям і батьки відчувають, що і вони, і їхнє чадо готові до подібної мандрівки, то чому б і ні? Зрештою, чи є необхідність їхати з дитиною за кордон на ранньому етапі її життя – це вже, звичайно, вирішувати батькам. Проте зазначимо, що якщо дотримуватися простих правил, відпочинок із дітьми пройде набагато краще, ніж ви можете собі уявити.

Сонцезахисний крем вам у поміч!

Не завадить пригадати особливості перебування на сонці. В обідню пору необхідно йти у приміщення, а засмагати та купатися краще вранці та ввечері. Перші три дні перебування на морі не можна, щоб діти довго перебували на сонці – їм достатньо буде дві години вранці і дві увечері. Згодом тривалість сонячного відпочинку можна збільшувати. Вважається, що дітям засмагати не можна. Проте потрапляння сонця на шкіру активізує роботу клітин організму, тож головне не захоплюватися, не виходити на вулицю без косинки чи панамки, і незалежно від того, засмагає дитина чи ні, наносити сонцезахисний крем.

Відпочинок із дітлахами, фото-1

Готуємо аптечку

Для того, щоб потім не бігати по аптеках і не шукати ліки, варто ретельно підготувати невеличку аптечку. Місця вона багато не займе, а в нагоді стане. Звісно, нехай краще усі ці ліки вам не знадобляться, але, як то кажуть, береженого і Бог береже. Отже, в аптечці обов’язково мають бути:

  • Йод, «зеленка», перекис водню
  • Бинт, лейкопластир, вата
  • Знеболювальні, жарознижуючі
  • Препарати від алергії
  • Термометр
  • Засоби від застуди (нежитю, болю у горлі, кашлю)
  • Сорбенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#отпуск с детьми #отдых с детьми #відпочинок з дітьми #документи на дітей
Оголошення
live comments feed...