Черкаські ляльки взяли у полон стародавній Львів

На Перший міжнародний фестиваль лялькових театрів «І люди, і ляльки» наш Академічний обласний театр ляльок привіз три вистави: «Таємниця лялькового дому», «Лисичка, Котик і Півник», «Йшла собака через міст», пише “Черкаський край”.

Як і перша із названих, що написана художнім керівником театру Ярославом Грушецьким, обох інших також торкнулися талановите перо й фантазія Ярослава Ігоровича. І всі вони були із захватом сприйняті вимогливою львівською публікою.

До речі, крім черкащан і господарів сцени (львівський театр «І люди, і ляльки»), у фестивалі взяли участь колеги-лялькарі з Полтави, Івано-Франківська, Хмельницького, гості з Грузії — Батумський театр ляльок і юного глядача.На три дні, з 3 по 5 липня, стародавнє місто поринуло у казковий світ дитинства, мрій, радості.

За словами ініціатора свята львівського режисера Олексія Кравчука, «Львів має бути карнавальним містом. Якщо є карнавал, якщо є театр, Львів просто сонцем оживає».

На думку Ярослава Грушецького, те, що придумав Олексій Кравчук, від самого фестивалю, до яскравого карнавалу, який пройшов вулицями Львова, знайшло відгук у тих театрах, які відчули свій грунт під ногами, які орієнтуються на живий контакт з глядачем… Зараз народжується зовсім новий український театр.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии