«Озера» біля літака більше не буде

Зовсім скоро жителі міста можуть забути про вічне «дощове озеро» біля літака, що в Південно-Західному районі Черкас. До середини серпня цього року департамент житлово-комунального комплексу обіцяє відремонтувати тамтешню зливову каналізацію. У цьому сьогодні на прес-конференції запевнив секретар міської ради Олександр Радуцький.

За його словами, уже виготовлений робочий проект капітального ремонту мереж зливової каналізації по вул. Смілянській (від 30-річчя Перемоги до межі міста) й натепер він проходить експертизу.

– Після того, як проект схвалить експертиза та будуть виконані всі необхідні роботи, ми більше не будемо бачити цих «озер». А дощі такого масштабу в цьому місці проходитимуть без тих незручностей, які зазвичай з’являються на час злив, – зауважив Олександр Романович. – Сам же проект ремонту передбачає те, що наша дощова каналізація буде врізатися в наявний там колектор і таким чином відбуватиметься збір води. Потім вода подаватиметься на насосну станцію «Водоканалу» й далі на очисні споруди.

Вартість робіт із капітального ремонту мереж зливової каналізації по вулиці Смілянській, за словами секретаря міської ради, становитиме близько мільйона гривень.

 

Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету
калюжа Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии