На Черкащині провели перший фестиваль «Холодний Яр» (фото)

Фестиваль "Холодний Яр" тривав 3 по 5 липня у селі Грушківка Кам'янського району Черкаської області. На нього приїхали такі гурти, як "Гайдамаки", "Тінь сонця", "КораЛЛі". Подія зібрала близько тисячі людей, пише Газета по-українськи.

"Минулого літа з друзями поїхали на "Бандерштат" і подумали, а чому не привезти і собі такий фестиваль. І вже з березня цього року почали працювати", – каже співорганізатор фестивалю Діана Тяско.

"Я тішуся, що приловчився до історичного моменту, що це відбуваються у нас на Черкащині – отакий масштабний фестиваль, який об'єднує людей, дає змогу іншим подивитися на Холодний Яр. Круто, коли фест за здоровий спосіб життя. Тут ти дихаєш свіжим повітрям, зустрічаєш хороших людей, з якими можеш поділитися досвідом", – розповідає учасник гурту "Сонце в кишені" Олександр Дубина. Музиканти відкрили музичну сцену в перший день заходу.

На ярмарку продають різноманітні сувеніри, вироби ручної роботи, український одяг.
"Життя проходить, а в дівчини немає такої вишиванки", – продавець заохочує купити українську сорочку. Дівчина вагається: "Скільки коштує?", – "350 гривень", – відповідає чоловік.

На пеньку лежить портрет Володимира Путіна. Саме в нього стріляють в тирі. Трохи далі, біля лісу проходять зустрічі, там же люди мають змогу набрати води. "Даааааай!" – дівчинка просить у батька іграшкову зірку на паличці. "Буде з тебе рок-співачка. А не треба казати "Будь-ласка?!" – батько вчить дитину ввічливості.

Під час виступу одного з гуртів, вокаліст кричить: "Хто не скаче, той сепар". Діти, одягнені у форму мілітарі стрибають під пісню "Лента за лентою".

Окрім музичної частини та ярмарки, на фестивалі відбувалися майстер-класи, екскурсії Холодним Яром, зустрічі з політиками, громадськими діячами, письменниками та поетами, волонтери збирали гроші на допомогу бійцям АТО.

"Я шукав свого Шевченка. Під час революції гідності – він вкотре прозвучав в Україні. Але коли я робив цю виставу, то шукав Шевченка, не тільки, як патріота, який вболівав за Україну, але і як поета, якому важливіше за все людина і що відбувається в її душі", – розповідає актор Ігор Шульга, який презентував на фестивалі моновиставу "WARнак" – прочитання 5 творів поета.

Фестиваль "Холодний Яр" організовано вперше.

"Є багато нюансів, але ми свої помилки записуємо, занотовуємо і наступного року виправимо", – каже Діана Тяско. На її думку, у мистецькому плані організатором вдалося все.

До заходу долучилися багато місцевих жителів Кам'янки, Грушківки, Сміли. Організатори планують зробити фестиваль щорічним.

На Черкащині провели перший фестиваль «Холодний Яр» (фото), фото-1 На Черкащині провели перший фестиваль «Холодний Яр» (фото), фото-2 На Черкащині провели перший фестиваль «Холодний Яр» (фото), фото-3 На Черкащині провели перший фестиваль «Холодний Яр» (фото), фото-4 На Черкащині провели перший фестиваль «Холодний Яр» (фото), фото-5
фестиваль "Холодний Яр" Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии