Театрали збирають кошти на оновлення театру

Вчора на зборах колективу Черкаського драмтеатру було прийняте рішення про відкриття благодійного рахунку на оновлення театру та для допомоги колективу. Наразі є потреба у кваліфікованих консультаціях з цього приводу. Про це у фейсбук інформує актор театру Олександр Гуменний.

"Будемо раді професійним порадам що до відкриття рахунку. Шляхом голосування було обрано членів наглядової ради стосовно цього рахунку. До наглядової ради увійшли 5 чоловік: Наталія Вігран, Олесь Павлютін, Роман Бурлаков, Юрій Берлінський та Олександр Гуменний. Також будуть задіяні скриньки допомоги.

ЗА ДЛЯ УНИКНЕННЯ ШАХРАЙСТВ, ХОЧУ ЗВЕРНУТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ на те, що благодійний рахунок ще НЕ відкритий, а скринька поки що задіяна тільки одна і вона знаходиться на прохідній театру біля чергової. Буде використовуватися ще одна скринька в фойє тих приміщень, де будуть відбуватися вистави театру. І пізніше ще одна з'явиться на театральній касі.Звіти стосовно витрат зібраних грошей будуть публікуватися на нашій театральній сторінці у facebook ( https://www.facebook.com/groups/180773248682962/?ref=bookmarks )
ПРО ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ БУДЕ ОГОЛОШЕНО ПІЗНІШЕ, ВЖЕ ПО ФАКТУ ЙОГО ВІДКРИТТЯ!!!

У зв'язку з тим, що було багато пропозицій серед небайдужих містян, що до допомоги у розбиранні завалів, на зборах було вирішено оголосити про загальну "толоку" за участю всіх бажаючих допомогти в цій справі. Але про це теж буде оголошено додатково. Поки що чекаємо завершення роботи експертної комісії, відповідно чекаємо на дозвіл на це і від рятувальників МНС", - повідомив актор.

театр Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии