• Головна
  • Міністр агрополітики завітав до Черкас
16:08, 2 липня 2015 р.

Міністр агрополітики завітав до Черкас

Сьогодні на Черкащині з робочою поїздкою перебуває міністр АПК Олексій Павленко. Він високо оцінив внесок Черкащини в агро виробництво і висловиви задоволення від зустрічі з черкаськими аграріями-однодумцями.

– Сьогодні була пряма, відверта розмова з багатьох питань, починаючи від земельної реформи, майбутніх перспектив у оподаткуванні, аграрних перспектив України, - сказав міністр, підсумовуючи зустріч з фермерами. – Радий був відчувати, що маю тут однодумців, відчувати підтримку фермерів. Я вважаю, що такі поїздки на місця і зустрічі дуже потрібні і конструктивні, бо дозволяють дізнатися не тільки те, що відбувається на рівні Кабміна, а реально те, що відбувається на землі, чим живуть фермери. 
Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

– Черкащина відсіялась на 100 %, знайшовши фінансування – і власне, і банківське. Ми очікуємо непоганих врожаїв. Черкащина має суттєвий вклад в агровиробництво. За пропорціями це друга область в Україні за розміром агровиробництва, зокрема, і за експортним потенціалом, - дав він свою оцінку роботі черкаських аграріїв.
Зокрема, міністр відзначив логістичний потенціал Черкащини. 
– Річкова логістика входить до приіоритетних напрямків. Наразі це всього 2 відсотки від загальної логістики в Україні, але ми хочемо довести, як у Франції, до рівня 20 відсотків. «Нібулон» саме звів нові потужності на Черкащині, що теж сприяє розвитку регіону і додає впливу області на експортний потенціал країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олексій Павленко #Черкаси
Оголошення
live comments feed...