Для дітей учасників АТО організовують подорож

Громадська організація "Об`єднання дружин та матерів учасників АТО" спільно з родиною загиблого бійця батальйону "Донбас" Володимира Ложешнікова разом із його побратимом Олександром Бойком вже вдруге організовує цікаву поїздку дітям із родин учасників АТО Черкащиною. 

В об`єднання та родини бійця вже є спільний позитивний досвід організації подібних заходів, адже 13 та 14 червня для дітей та їх родин була здійснена подорож за маршрутом Київ-Черкаси-Чегирин.

Особливість заходу, що відбудеться 4 та 5 липня полягає у тому, що цього разу до складу групи, що вирушить на відпочинок у кількості 50 осіб, увійдуть діти та родини із Артемівська – території, що зовсім нещодавно знаходилась у володінні ворога. У визволенні якої брали участь бійці батальйону "Донбас" і звільнили територію 4 липня 2014 року. "Ми робимо цю поїздку для того, щоб вони пам’ятали, що вони не самі, що ми всі – одна велика родина, єдина Україна".

Декілька слів-вражень від заходу, що був проведений 13, 14 червня:

"Це чудовий захід. Нехай таких оргнізовується більше. Саме таке спільне проведення часу допомагає відволіктись від постійних думок про події у країні, від особистого горя", Олеся, дружина загиблого

У програмі заходу, що відбудеться 4 та 5 липня буде сплав на оригінальному козацькому човні по Дніпру, показовий виступ від клубу юного моряка, номери від клубу бойового гопака, відвідання бази МВС "Дахнівська Січ", захоплююча програма та конкурси із подарунками від команди аніматорів, ігри на природі.

Наступного дня діти відвідають історичний Чигирин, музей Богдана Хмельницкого, Суботів, Ільїнську церкву, Холодний Яр, Мотроніний Монастир, Зерноленд.

 

Вечірні Черкаси
подорожі АТОвіці Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии