“Холодний Яр” — фестиваль нескореної Нації (програма фестивалю)

Із 3 до 5 липня у с. Грушківка Кам’янського району проходитиме всеукраїнський фестиваль нескореної нації “Холодний Яр”. 

Погодинна програма усіх фестивальних днів.

3 липня 2015 року

9.00-12.00 — приїзд учасників, таборування

13.00 — відкриття 1-го фестивального дня ( знайомство з ведучими, планами на день)

14.00-15.00 Майстер-класи та ярмарка (гончарство, лялька-мотанка, кераміка, біжутерія, петраківський розпис та ін.) 1

4.00-15.00 Майстер-клас за темою: Психологічне консультування постраждалих у війні — воїнiв, що отримали психологiчний стрес у бойових дiях та тих, які були в полонi i населення, яке постраждало під час війни (Олег Лівицький)

15.00- 19.00 — гутірки-дискусії з відомими політиками та громадськими діячами:

Михайло Сиволап (15.00 — 16.00)

Юрій Ботнар (16.00-17.00)

Тарас Силенко (17.00-18.00)

Юрій Сиротюк (18.00-19.00)

19.00 -23.00 — МУЗИЧНА ПРОГРАМА  

Олексій Юрін та Валерій Заїка і “Поетичний Джаз” — Черкаси (20 хв)  

Сонце в кишені — Черкаси (30 хв)

HASPYD – Харків (30 хв — 40 хв)

ТІНЬ СОНЦЯ — Київ (60 хв)

23.00-01.00 — фільми “Холодний Яр. Воля України або смерть”, “Хроніки УПА”

4 липня 2015 року

10.00 — відкриття другого фестивального дня

10.30 — 14.00 — спортивні змагання (смуга перешкод, силові змагання), квест 

11.00 — Майстер-класи та ярмарка (гончарство, лялька-мотанка, кераміка, біжутерія, петраківський розпис та ін.)

12.00 — Майстер-клас: Надання медичної допомоги в екстримальних умовах

11.00 — 15.00 — екскурсії “Холодним яром”

12.00-15.00 — Літературний наступ (Молоді поети та письменники; Сергій Зінченко, Юрій Сиротюк, Василь Шкляр)

15.00 — 18.00 — гутірки-дискусії з відомими політиками та громадськими діячами:

Олег Однороженко (15.00-15.40)

Аліна Шпак (15.40-17.20)

Андрій Іллєнко (17.20-18.00)

18.00-19.00 Моновистава “WARнак”

19.00-23.00 — МУЗИЧНА ПРОГРАМА:

ДельТора (30 хв) Полтава

Мрія Життя (30 хв) Чернігівщина

Друже Музико — Одеса (40 хв)

Веремій (40 хв) Київ

Ініціація козаків-характерників (40 хв)

КОРАЛЛІ (60 хв) Івано-Франківськ

23.00- 24.00 – короткометражні фільми Михайла Іллєнка про Східний Фронт

5 липня 2015 року

10.00 — відкриття третього фестивального дня

11.00 — 15.00 — екскурсії “Холодним яром”

11.00 — Майстер-класи та ярмарка (гончарство, петраківський розпис та ін.)

11.00-13.00 — Літературний наступ (Молоді поети та письменники; презентація книги «Тотальний опір», Юрій Руф (та проект “Дух Нації”)

11.00-12.00 Майстер-клас медична допомога при кровотечах – користування кровоспинними турнікетами («СІЧ»)

13.00-14.00 – Мінівистава “Поклик крові” (про АТО, актори – учасники бойових дій)

14.00 — 17.00 — гутірки-дискусії з відомими політиками та громадськими діячами:

Олег Петренко (14.00-14.40)

Ігор Гузь (14.40-15.20)

Олександр Гуч (15.20-16.00)

Володимир Назаренко (16.00-16.40)

17.00-18.00 — показово-навчальна реконструкція бою в умовах АТО (Легіон Свободи)

18.00-22.00 — МУЗИЧНА ПРОГРАМА:

Спів Братів (30 хв) Черкаси

Фіолет (40 хв) Луцьк

РізаК (30 хв)

Калуш

Підбиття підсумків — виступи представника ОДА та громадськості (10 хв)

Театр Вогню (20 хв)

ГАЙДАМАКИ (60 хв)

22.00 — закриття фесту

Ватра, для тих, хто залишається.

Кожного дня о 9.00, 12.00, 18.00 буде працювати польова кухня, де кожен учасник за символічну, благодійну суму зможе відвідати козацького кулішу. Окрім того, учасників, які матимуть бажання самостійно харчуватися буде забезпечено дровами. В період проведення фестивалю на території буде постійнодіючі виставки, ярмарки, майстер-класи від народних майстрів.

“Холодний Яр” Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии