Скупий платить двічі: театрал дорікнув владі через пожежу

Олександр Гуменний, актор Черкаського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка на своїй Facebook-сторінці запевнив, що про повне переселення театру після жахливої пожежі в якусь іншу будівлю не може й бути мови.

"Дякую, друзі, за підтримку та співчуття, але ховати нас завчасно. Так, те що відбулося - трагедія, яку важко описати словами. Але, як написала в одному з коментарів до викладених мною відео моя дуже добра подруга: "Театр - це не стіни. Театр - це люди." Тож тримаймося і спрямовуємо свою енергію та ідеї щодо подальших кроків для вирішення проблеми яка, у повному сенсі, звалилася нам на голови.

Не маю сумнівів, що ми, з часом, подолаємо всі негаразди і гідно пройдемо це випробування!

Впевнений, що про повне (не тимчасове) переселення театру в якусь іншу будівлю та інший район міста не може й бути мови!!!

А тепер питання до нашої місцевої та обласної влади: пам'ятаєте старе мудре прислів'я "Скупой платит дважды"?

Як гадаєте: чи не дешевше було ТОДІ знайти можливість та гроші для вирішення нагальних проблем театру, особливо з самою будівлею, ніж ЗАРАЗ хапатися за голову від приблизного кошторису на відбудову після пожежі???!!! (навіть уявити собі не можу, в яку суму тепер це все виллється!)

Скільки від театру було звернень до вас та ваших "попередників" (а деякі й досі в обласній раді депутатствують!), можновладців стосовно проблем у театрі? Чим ви "нові та хороші" відрізняєтесь від "старих та поганих"?... А НІЧИМ!!!!!!!!!!!!! Те ж саме "відфутболювання", ті ж самі "обіцянки"!!! Кажете, що ви "відкритіші та ближче до народу???!!!" Так ось, будь ласка!

Для вас катастрофічна ситуація, яка трапилась у нашому театрі - це нагода довести це НА ДІЛІ, а НЕ НА СЛОВАХ!!!!!!!

Близько 300 працівників театру зараз в розпачі через страшну трагедію, яка відбулася з театральним приміщенням!!! Тож будьте з нами!!! Підтримуйте нас на ділі!!! Відстоюйте наші інтереси у вищих владних кабінетах!!!

Відбудуйте наш театр і тоді, напевно, повернете, хоча б частково, віру до вас та до ваших обіцянок!!! Це для вас РЕАЛЬНИЙ ШАНС!!!!!!!! Не прогавте його!!!!!!"

театр пожежа Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии