У Черкасах вже шукають гроші на відновлення згорілого театру

Кошти на ремонт, зіпсованого вогнем драматичного театру, сподіваються знайти у міському, обласному і державному бюджетах.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат Владислав Голуб.

– Щойно говорив з Віце прем’єр-міністром Генадієм Зубком щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на відновлення черкаського драмтеатру. Він пообіцяв сьогодні ввечері підняти це питання на засіданні Кабінету Міністрів України. Домовилися разом з Юрієм Ткаченком, що частину коштів на відновлення драмтеатру буде виділено з резервного фонду обласного бюджету, частину я буду вибивати з резервного фонду державного бюджету, – зазначив обранець народу.

У коментарі “Про все” секретар міської ради Олександр Радуцькийповідомив, що міська рада також долучиться до виділення коштів на відновлення будівлі театру.

– Депутати міської ради обов’язково долучаться до відновлення драмтеатру, бо це родзинка міста, культурне осердя Черкас. Тому я вдячний за реагування на цю надзвичайну ситуацію народного депутата Владислава Голуба, голову ОДА Юрія Ткаченка і впевнений, що депутати міської ради також допоможуть і ми активно візьмемо участь у виділенні коштів на ремонт будівлі, – наголосив Радуцький.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии