«Черкасиводоканал» та «ЧЕЛУАШ» відхрестилися від проблемних люків (фото, відео)

Більше року у дворі по вулиці Смілянській 130 відкритими залишалися три каналізаційні колодці. Місцевим мешканцям набридло, що попри звернення та телефонні дзвінки, комунальні служби не звертають на їх двір уваги, тому люди попросили допомоги у «Народного Контролю».

Єдине, що зробили комунальні служби за весь рік, це накрили колодці палицями і обмотати червоною стрічкою, - нарікають мешканці будинку.

«У дворі бігають діти, поруч площадка. У мене у самого дитина і кожні 5 секунд за нею не можливо простежити, тому потрібно ці люки накривати», - каже мешканець будинку Сергій. 

Сусідка Ольга вважає, що таке неподобство не повинно бути, бо перш за все можуть постраждати діти.

«Я вважаю, що влада повинна прийняти запобіжні заходи і усунути це неподобство», - говорить Ольга.

Команда «Народного Контролю» запитала комунальників, чому про безпеку людей забули, та у Водоканалі кажуть, що люки у них на балансі не стоять.

«Це люки зливової каналізації, наше підприємство до зливової каналізації відношення не має. Зливову каналізацію обслуговує «ЧЕЛУАШ», це комунальне підприємство нашого міста», - коментує директор комунального підприємства «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Але і в комунальному підприємстві «ЧЕЛУАШ» про люки теж вперше чують. 

«Дана ділянка не стоїть у нас на балансі, тому ми про існування цих 3-х колодців навіть не знаємо…», - коментує головний інженер, В.О. директора КП «ЧЕЛУАШ» Руслан Синельник.

Не дивлячись на те, що колодці не відносяться до об’єктів «Черкасиводоконалу», підприємство все ж таки встановило люки. Та з’ясовувати – хто ж таки є справжнім господарем горе-колодців, журналісти «Народного Контролю» запитали у Черкаській міській раді.

«Люки закрив Водоканал, тобто доки не буде вирішено чиї це мережі. Я думаю, що на протязі цього тижня це буде вже вирішено і зараз працівники вуличної інфраструктури виїхали туди на об’єкт», - коментує директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук.

«Народний Контроль» стежитиме за тим, щоб власники колодців все ж таки знайшлися.

1 люки 2 люки 3 люки стало (2)

 

люки Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии