Головний еколог Черкащини активістам: “Хто вам сказав, що я їжджу на “Лексусі”?

Громадські організації вимагають звільнення з посади начальника держеконіспекції у Черкаській області Миколи Клименка, звинувачуючи очолювану ним інспекцію у численних порушеннях та в тому, що вона не виконує своїх функцій.

Щоб захистити репутацію і свою, і очолюваної ним установи, Микола Клименко зібрав сьогодні прес-конференцію. На неї прийшли також і представники громадських організацій.

Про це інформує кореспондент “Про все“.

Перш за все Микола Клименко похвалив роботу очолюваної ним інспекції. Розповів, що за часів Тулуба без жодної перевірки його було звільнено та нагадав про те, як він поновлювався через суд.

– Я подав до суду і він був виграний, але мене почали залякувати, – пригадує Клименко. – Відкрили кримінальну справу, закрити обіцяли лише після того, як заберу заяву з суду. Після виграшу суду мене запросили на співбесіду до Тулуба. Він запропонував стати його помічником. Я відмовився та вийшов на роботу в інспекцію.

Однак після поновлення на посаді, до головного еколога області з’явилися питання у громадських організацій:

– Після того, як я був поновлений на посаді, на мене пішов шквал негативу. Є колективе звернення 12 громадських організації, які написали звернення для того, щоб мене зняли із посади, – розповів Микола  Клименко.

Чимало незручних питань громадські активісти поставили Клименку і під час його прес-конференції.

– Скільки вам років? Може вам потрібно піти? – звернулися до Клименка активісти і почали перераховувати факти порушень, які вони зафіксували. – Питань дуже багато. Яка ваша зарплатня і вартість двох ваших автомобілів, один з яких “Лексус”?

На що Клименко відповів, що виплачував кредит.

– Ви хочете сказати, щоб я в своєму віці їздив на велосипеді? І хто вам сказав, що я їжджу на “Лексусі”? У мене є син, який займається бізнесом, – обурився головний еколог області і додав, що в його житті було десятки автомобілів.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии