Міліціонери не зізнаються, хто побив черкаського журналіста

Органи прокуратури Черкаської області розслідували 25 кримінальних справ, які мають стосунок до Євромайдану, повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції прокурор області Сергій Овчаренко, інформує "Прочерк".

– 11 проваджень стосовно 14 осіб було скеровано до суду, – повідомив прокурор. – Це – працівники ДАІ, які під час акцій «Автомайдану» не вживали заходів щодо припинення підпалів та пошкоджень автомобілів учасників акцій. Це – слідчі працівники органів внутрішніх справ, які незаконно затримували учасників мирних акцій протесту й осіб, які взагалі не брали участі в акціях. Це – три працівники прокуратури, в тому числі заступник прокурора міста Черкас. Це – також заступник командира батальйону патрульної служби, який не вжив заходів під час подій на Черкаській дамбі й призвели до побиття працівниками міліції журналіста.

Щодо останнього із названих епізодів Сергій Овчаренко зазначив, що розслідування триває. Виникли проблеми в ідентифікації тих, хто бив працівника ЗМІ (нагадаємо, тоді постраждав фотокореспондент «Вечірніх Черкас» Ігор Єфімов).

– Тоді всі були в захисних шоломах, балаклавах. І, на жаль, потерпілий не зміг нікого із них впізнати. А працівники міліції не виявили правосвідомості й не сказали, хто саме з них завдавав журналістові тілесні ушкодження, – зазначив прокурор. – Але, повторюю, це провадження ще розслідується і, думаю, по ньому ще будуть результати.

Єфімов побиття Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии