• Головна
  • У Черкасах з’явиться літній кінотеатр та пам’ятник безпритульним тваринам (ВІДЕО)
11:26, 1 липня 2015 р.

У Черкасах з’явиться літній кінотеатр та пам’ятник безпритульним тваринам (ВІДЕО)

Валентина живе на Митниці вже 15 років. Жінка зізнається: за цей час відпочивала на пляжі лише двічі. Усе – через тотальне забруднення.

Валентина Бакрадзе, жителька м. Черкаси: "Я знаю, що були випадки, коли люди заходили в пісок, у воду, і ріжуть собі ноги об розбиті пляшки. "Молодці молодь, що вони збираються й прибирають. Щоб там відпочивали дітки, родини. Щоб було безпечно там ходити і купатися"

За прибирання міста взялася молодь. Навіть склала свій план креативних суботників із розвагою та йогою. Проект подали на конкурс "Черкаси. Я це роблю". Для втілення їм потрібно три тисячі гривень. Цей мінімум, кажуть, вкрай необхідний. Бо пляжі надто захаращені відходами.

Сергій Бондаренко, волонтер: "Дуже багато битих телевізорів, холодильників, усіляких хімічних незрозумілих колбочок. Багато будматеріалу. Тобто, люди не замовляють авто, щоб вивезти сміття, а вивозять на пляж. Дуже багато будматеріалу. Шприци. І там граються діти. Ми бачили, як грається дитина зі шприцом. У мене стало серце"

Просили 10 тисяч – отримали в рази більше. Черкаські захисники тварин вибули з конкурсу. Бо під час голосування раптово знайшли іншого мецената. Той, кажуть, зголосився проспонсорувати втілення ідеї повністю. А саме – звести пам’ятник-скарбничку безпритульним тваринам.

Леся Матвєєва, представник Черкаського товариства захисту тварин "Друг": "По-перше, це туристична принада. Людям цікаво дивитися на такі пам’ятники і цікаво брати участь у таких проектах. По-друге, це ефективний та швидкий спосіб збору грошей. Вони мають піти насамперед на програму стерилізації тварин, що є найбільш оптимальним способом зменшення популяції безпритульних тварин у місті. Також – на годування тварин, які зараз живуть у притулку"

"Черкаси. Я це роблю" ­– конкурс молодіжних проектів. Найкращих обирають самі черкасці. Переможцям – по три, п’ять та десять тисяч гривень на втілення ідеї. За мецената – міський голова.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: "Найвагоміше є те, що в людей є бажання змінювати світ довкола себе. Це найголовніше. І тут не важливо, які проекти. Якщо вони справді цікаві для багатьох людей, значить вони будуть втілюватися, потім жити в місті й вони будуть підтримуватися в місті і слугувати прикладом для інших людей – проявляти свою ініціативу"

Черкасцям припали до душі креативні суботники, безкоштовні курси з підготовки до ЗНО та відбудова літнього кінотеатру. Із втіленням проектів ідейники обіцяють не баритися. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...