• Головна
  • Право на землю узаконили менше половини землекористувачів
11:26, 5 листопада 2009 р.

Право на землю узаконили менше половини землекористувачів

Нині на Черкащині найкраща ситуація з безоплатної видачі актів власності на землю. Станом на 22 жовтня 44% громадян, які подали заяви, отримали акти.

Серед найактивніших районів – Христинівський, Корсунь-Шевченківський та Драбівський. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій та керівниками територіальних органів земельних ресурсів, присвяченої цьому питанню. Прем'єр-міністр зазначила, що видачу актів Уряд тримає під пильним контролем і проти тих, хто не буде виконувати своїх обов'язків, будуть порушувати кримінальну справу за невиконання положень закону та постанови Уряду. Адже пані Тимошенко переконана, що немає жодних перешкод для безоплатної видачі актів на землю громадянам в усіх областях країни.

За словами першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Петра Гамана, видача державних актів громадянам проводиться організовано у приміщеннях сільських рад, Будинків культури, з виїздом відповідних спеціалістів. Черкаською філією Центру Державного земельного кадастру, спільно із ліцензіатами, створено 66 бригад, для чого збільшена штатна чисельність філії до 388 осіб. На роботу додатково прийнято за строковими трудовими договорами 109 осіб.

Загалом в області необхідно виготовити державні акти 261 тисячі осіб. Всього ж у користуванні жителів Черкащини перебуває понад 200 тисяч гектарів землі. Про це повідомив начальник Головного управління Держкомзему у Черкаській області Володимир Білик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...