
09:58, 25 червня 2015 р.
Місто-привид на Черкащині: як живеться на Орбіті (відео)
У ЗМІ селище Орбіта, що на Черкащині, часто називають містом-привидом. Утім, місцеві жителі ображаються щодо такого означення.
Більше ніж 30 років тому їхнє селище проектували як містечко енергетиків із майже 20-тисячним населенням. Тепер же в Орбіті у двох п’ятиповерхівках мешкають близько 60 сімей. Однак вони на життя не нарікають.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
23:00, 15 червня
11:10, 14 червня
2
10:43, 15 червня
9