
17:02, 23 червня 2015 р.
Фреймут би зомліла: в черкаському ресторані відвідувачів поять кавою з тарганами (ФОТО)
У дорогому черкаському ресторані клієнту подали каву “Латте” з тарганом.
Про це інформують у групі “Підслухано Черкаси” ВКонтакті.

таракан
– Сьогодні о 12.15 зайшла в “Manhattan” попити кави і подивитися на місто. Обожнюю пінку в каві, але в ресторані до “Латте” не подають ложку, тому пінку довелося вживати трубочкою. Але раптом у ній з’явилося щось темне. Пояснення адміністратора: “Можливо, в молоко заліз… я не знаю”, – повідомила учасниця спільноти.
– Фреймут би зомліла, – коментують чудо-напій користувачі мережі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:19, 17 березня 2022 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:20, 17 березня 2022 р.