• Головна
  • Уманський студент Василь Шуптар здобув бронзу Європейських ігор!
08:53, 19 червня 2015 р.

Уманський студент Василь Шуптар здобув бронзу Європейських ігор!

Вчора ввечері медальний залік збірної України на Європейських іграх у Баку підсумував уманський студент – Василь Шуптар. Студент Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобув бронзу у змаганнях з вільної боротьби

Поступившись в 1/8 фіналу вагової категорії до 61 кг турніру майбутньому срібному призеру Беці Ломпадзе з Грузії (1:4), Шуптару вдалося здобути перемогу у «втішній гілці» змагань. Спочатку Василь здобув перемогу над румуном Іваном Гудеа – 4:1. У бронзовій сутичці Шуптар не залишив шансів призеру Олімпіади в Пекіні – Радославу Велікову. Тотальну перевагу у сутичці з болгарином Шуптар довів до дострокової перемоги!

Варто відзначити, що Василь Шуптар народився і почав займатися боротьбою у Львові, однак зараз навчається в уманському університеті. У списку 24-річного спортсмена уже є бронза Універсіади в Казані, де він представляв ВНЗ з Черкащини, та бронза чемпіонату Європи.