• Головна
  • Диспетчери черкаської швидкої отримали подарунок до професійного свята
17:19, 17 червня 2015 р.

Диспетчери черкаської швидкої отримали подарунок до професійного свята

Медики черкаської швидкої отримали чудовий подарунок до професійного свята від обласної влади.

Диспетчерська Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відтепер обладнана сучасними комп’ютерами та іншою оргтехнікою.
Раніше диспетчери розміщувалися у старенькому приміщенні без жодних зручностей. Комп’ютер був лише у старшого диспетчера, та й зв’язку між диспетчерами не було. Тепер у кожного з бригади диспетчерів свій комп’ютер, на моніторі якого вони бачать, де і яка бригада перебуває, а для зв’язку є міні-АТС, серверна, інше устаткування.

Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби»

Проте це ще не кінець. Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко пообіцяв, що влада на цьому не зупиниться, а ще й подбає про те, аби запустити пілотний проект з використанням електронної реєстратури. З програмним забезпеченням обіцяють допомогти черкаські ІТ-шники, тож гроші з обласного бюджету підуть своїм же черкащанам. З іншого боку, виграють черкаські пацієнти обласного кардіоцентру - саме цей заклад визначено як найкращий для цього проекту. На кожного з пацієнтів буде (за його згоди) заведено електронні історію хвороби, тож у разі його повторного потрапляння до рук медиків буде легше визначити діагноз і швидше почати лікування.

Нове обладнання не тільки дає можливість краще допомогти черкащанам, а й має економити бюджетні кошти.

– Контроль за бригадами дозволить оптимізувати наші витрати, натомість спрямовуватимемо кошти на розвиток, – зауважує директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради Владислав Свириденко. – Наразі в центральній обласній диспетчерській працюють чотири диспетчери. Є можливість у разі потреби розмістити й п’ятого працівника. Вони приймають дзвінки на номером 103 із Черкас і району. Ще один працівник відслідковує рух бригад по решті території області. 

Нагадаємо, службу екстреної медичної допомоги в області реорганізували ще позаторік, згідно із законом. Тоді створили комунальну установу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради». Їй нині підпорядковані 5 станцій швидкої допомоги – Черкаська, Смілянська, Уманська, Лівобережна та Звенигородська зі своїми підстанціями в інших районах. 

За добу лише по Черкасах «швидка» отримує близько 300 викликів. По області – щонайменше втричі більше. Люди працюють цілодобово. Тому подбали і про їхній побут: тепер вони мають кімнату відпочинку, де можна випити кави чи навіть повечеряти. Раніше «перехоплювали» на колінах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...