
22:14, 15 червня 2015 р.
У Черкасах зустрічатимуть 50 демобілізованих бійців
Як повідомляють у Черкаській ОДА, 16 червня о 8.00 на Соборній площі Черкащина знову зустрічатиме близько 50 бійців 14-го окремого мотопіхотного батальйону, які більше року захищали незалежність держави на Сході країни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 25 червня
15:22, 22 червня
00:03, 14 червня
1
13:40, 17 червня
4