• Головна
  • Черкаські школярі вийшли на випускні бали (фото)
20:40, 31 травня 2015 р.

Черкаські школярі вийшли на випускні бали (фото)

30 травня 2015 року відбулося свято «День випускника школи». Святкова хода розпочалася з площі Богдана Хмельницького від Палацу культури «Дружба народів»,  а закінчилася на Соборній площі, де й відбувалися урочистості.

34 загальноосвітні школи міста закінчили 1524 випускники. У 2014-2015 навчальному році  досягли значних результатів у навчанні, спорті та громадському житті багато учнів. Тими, ким пишається кожна школа було  оголошено на урочистому святі. Особливістю цього навчального року – це шестеро учнів, які здали ЗНО на 200 балів. Золоті медалі отримали 56 учнів, срібними медалями пишаються 19 учнів. Перший випуск цьогоріч для приватної загальньооосвітньої школи «Софії» – 6 учнів.

Прапор міста було доручено внести учням Черкаської спеціалізованої школи №17.

Серед почесних гостей були присутні: Владислав Голуб – народний депутат України; Сергій Одарич – міський голова; Олександр Радуцький – секретар міської ради; Тарас Хвиль – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Станіслав Овчаренко – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Марина Бакланова – директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради; Євген Степко  – заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради; Ольга Жалдак – голова обкому профспілки працівників освіти і науки України; Ганна Федорченко - голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України; Світлана Пальченко – директор обласного будинку вчителя.

З вітальним словом виступив міський голова Сергій Одарич:

-  Кожного з вас в Україні чекають надзвичайно великі можливості. Наша країна, наше місто будуть стрімко розвиватися і кожен, хто цього прагне, знайде своє місце і досягне успіху. А ще хочу побажати: не бійтеся мріяти, якою б нездійсненною вам сьогодні не здавалася ця мрія. Я переконаний, що у ваших силах її досягти, і тоді ми з вами матимемо і чудове місто, і багату незалежну Соборну Україну.

Як представник молодого покоління до випускників звернувся народний депутат України Владислав Голуб,  він сказав, що вони закладають підвалини розвитку європейської країни, а майбутнє держави і міста це сьогоднішні випускники.

А Олександр Радуцький, за його словами, був присутній скоріше не як представник влади, а як батько доньки- випускниці. І для нього свято як радісне, так і сумне. Він побажав випускникам гарного життєвого шляху та наголосив, що Черкаси завжди їх будуть зустрічати з батьківською любов’ю і підтримкою.

Черкаські школярі вийшли на випускні бали (фото), фото-1

Вітали випускників танцювальними номерами та піснями учні загальноосвітніх шкіл. А кожна школа представила свою вальсову композицію під час якої був невеличкий фейерверк.

Від імені випускників виступив учень Черкаської спеціалізованої школи №28, президент дитячої і громадської організації «Юність», стипендіат міського голови Скоробагатий Роман, який подякував вчителям та батькам за поради та підтримку всі ці роки. На завершення учні привітали квітами педагогів та гостей зі святом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#випускний #Черкаси
Оголошення
live comments feed...