• Головна
  • Половина черкащан вважають, що в області не борються з корупцією (інфографіка)
20:31, 31 травня 2015 р.

Половина черкащан вважають, що в області не борються з корупцією (інфографіка)

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) презентував результати масштабного опитування жителів обласних центрів України про проблему корупції та кумівства в їхніх регіонах. Також просили оцінити роботу місцевої влади щодо боротьби з корупцією, пише vikka.ua з посиланням на онлайн-газету "Точно".

Опитування показало, що проблема корупції турбує понад 80 % жителів облцентрів. Якщо ж говорити про міста, лідером за гостротою проблеми виявилося Запоріжжя (89 %), Київ з Миколаєвом поділили друге місце (78 %). А на третє з мінімальним відставанням вийшли Полтава та Дніпропетровськ (75%). У Черкасах на 14 місці (66 %).

Половина черкащан вважають, що в області не борються з корупцією (інфографіка), фото-1

Кумівство в українських містах, судячи з соцопитуванням, процвітає не менше, ніж корупція. Однак у цьому рейтингу лідери помінялися. Найбільш "кумівськиим" містом стала Полтава. Київ з Дніпропетровськом – на другому місці, а на третьому – Одеса. Черкаси ж опинилися на 8 місці – 53 %, аж 9 % вважають, що це несуттєва проблема або її взагалі не існує.

Половина черкащан вважають, що в області не борються з корупцією (інфографіка), фото-2

Опитування, яке стосувалося боротьби місцевої влади з корупцією, з’ясувало, що 83 % жителів Запоріжжя не бачать ніякої антикорупційної активності влади. А в "найвільніших від корупції" Чернівцях найбільший серед усіх регіонів відсоток жителів – 35% – вважають, що влада таки бореться з корупцією. У Черкасах половина опитаних вважає, що влада не бореться з корупцією. Лише 15 % – протилежної думки.

Половина черкащан вважають, що в області не борються з корупцією (інфографіка), фото-3

Також з’ясувалося, що 54 % знають, що таке корупція (тобто давали хабарі протягом минулих двох років) і лише 47 % – ні.

Половина черкащан вважають, що в області не борються з корупцією (інфографіка), фото-4

Опитування проводилося 2-20 березня 2015 на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту фірмою Рейтинг Груп Україна за участю Baltic Surveys / The Gallup Organization. Похибка по кожному місту становить не більше 3,5 %.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корупція #Черкаси
Оголошення
live comments feed...