• Головна
  • Черкасці вчилися працювати із «Відкритим містом» (фото)
09:42, 30 травня 2015 р.

Черкасці вчилися працювати із «Відкритим містом» (фото)

У Черкасах 29 травня відбувся перший навчальний семінар із користування Інтернет-платформою «Відкрите місто», який проводив експерт Черкаського осередку ОПОРИ Микола Макуха.

Так, під час заходу вивчили унікальність і корисність цього онлайн-інструменту, а також з’ясували, яким чином він допомагає вирішувати інфраструктурні проблеми Черкас. Окрім того, усі учасники мали можливість обговорити, як зробити «Відкрите місто» у Черкасах дієвим, та сформувати пропозиції до його покращення. Наприклад, було запропоновано залучити бібліотеки до популяризації платформи, а працівниця однієї з бібліотек міста навіть запропонувала свою допомогу в цьому; постійно демонструвати проморолик на екрані біля Будинку торгівлі, у маршрутних таксі та магазинах, а також провести конкурси для учасників платформи.

Микола Макуха розповів про ще одну можливість «Відкритого міста» – це додавання на карту платформи корисних об’єктів.  Так, після цього, одна із учасниць поцікавилася, чи можна додавати, наприклад,  велопарковки. На що отримала ствердну відповідь, що це можна зробити в категорії «Спортивне місто», розділ «Велодоріжки і велопарковки».

Серед відвідувачів семінару були представники кількох громадських організацій, працівник бібліотеки та інші свідомі черкасці, які погодилися співпрацювати із «Відкритим містом» у майбутньому.

Подібні семінари ОПОРА планує провести у червні та липні для активістів та усіх бажаючих Черкас, про які буде анонсувати на своєму сайті.

Черкасці вчилися працювати із «Відкритим містом» (фото), фото-1
Черкасці вчилися працювати із «Відкритим містом» (фото), фото-2
Черкасці вчилися працювати із «Відкритим містом» (фото), фото-3
Черкасці вчилися працювати із «Відкритим містом» (фото), фото-4
Черкасці вчилися працювати із «Відкритим містом» (фото), фото-5

Довідка

Платформа «Відкрите місто» з’явилася в Україні у 2013 році. Вона допомагає співпрацювати органам влади із громадськими організаціями та жителями міста.  Діє вже у 18 містах України. За цей час вирішили 2378 проблем. Тепер вона функціонуватиме в Черкасах.

 7 листопада 2014 року Черкаси приєднались до проекту «Відкрите місто». Меморандум про співпрацю підписали виконавчий комітет Черкаської міської ради, Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» та ЧОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА». Цей документ створено з метою реа­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­лізації спільного проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» у м. Черкаси”.

Підтримка проекту “Відритий простір у м. Черкаси”, що виконує ЧОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», здійснюється Фондом Східна Європа в рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С. Мотта (США).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Платформа «Відкрите місто» #Черкаси
Оголошення
live comments feed...