• Головна
  • 125 тисяч сімей в області виявили бажання отримувати субсидії
16:39, 29 травня 2015 р.

125 тисяч сімей в області виявили бажання отримувати субсидії

Станом на 22  травня 2015 року за призначенням субсидії по  новому порядку до органів соціального захисту населення області надійшло майже 125 тисяч заяв.

Крім того понад 63 тисячам сімей, які отримували субсидію в опалювальний період 2014-2015 років, буде проведено розрахунок субсидії без їх звернення, після отримання інформації з Державної фіскальної служби. На цей час до організацій-надавачів комунальних послуг уже надіслано запити майже по 25 тисячах справ, розповіли в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Як уже зазначалося, з 1 травня в Україні запроваджено удосконалений порядок надання житлових субсидій. Уже у квітні на електроенергію та природний газ проведено автоматичний перерахунок діючих субсидій.

Також збільшилися розміри призначених субсидій. Якщо середній розмір фактично наданих житлових субсидій у квітні 2014 року становив 172,6 грн., то у квітні 2015 року вже 1092,7 грн.

На цей час 610 тис. домогосподарств області отримали спрощені форми заяви та декларації, виготовлені ПАТ «Черкасиобленерго».

Окрім того, у зв’язку з масовим зверненням громадян за призначенням субсидій та уникненням черг управліннями соціального захисту населення організовано щоденний та зручний для населення час прийому.

Довідково:

У квітні поточного року субсидіями на житлово-комунальні послуги скористалося понад 63 тис. сімей, що майже на 12 тис. сімей більше ніж у відповідному періоді минулого року. Сума нарахувань збільшилася на 105,3 млн. грн. і становить понад 146 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...