• Головна
  • Черкаська філармонія відзначила свій 60 день народження (відео)
09:55, 29 травня 2015 р.

Черкаська філармонія відзначила свій 60 день народження (відео)

Черкаська філармонія вчора відзначила свій 60 день народження. За більш аніж півстоліття місцеві віртуози подарували цінителям високого сотні годин музики. Про святкування - у сюжеті vikka.ua.

Сьогоднішнє свято колектив Черкаської обласної філармонії проводить у глядацьких кріслах.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: "Саме завдяки творчості колективу філармонії, десятки тисяч людей по всьому світу знають сьогодні про місто Черкаси. І я вважаю, що філармонія і її колектив на сьогодні - це потужна візитівка і міста Черкаси, і Черкаської області"

Таку зміну обстановки музиканти черкаської філармонії заслужи. Навіть сьогоднішній ранок тут проводять у репетиціях. Скрипаль Леонід Красавін у філармонії працює майже 20 років. Сьогодні він – один із найкращих музикантів Черкас. Та свої заслуги чоловік скромно замовчує. Мовляв, завжди є куди розвиватись.

Леонід Красавін, скрипаль: "Больше всего люблю музицировать. Это естественно. Потому что мы музыканты, мы творческие люди, мы практики. Теория хорошо, но теория всегда проверяется практикой. Если уважаемая публика считает, что удачи у нас уже есть, мы естественно рады. И мы счастливы, что за эти три сезона удалось исполнить несколько удачных программ"

Скрипаль Леонід – один із півсотні незмінних музикантів наймолодшого колективу філармонії – черкаського симфонічного оркестру. Всі разом скрипалі, контрабасисти та трубачі вже три роки дивують черкасців якісною живою музикою.

Олександр Дяченко, головний диригент симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії:

"Для того, щоб музика відбулась, повинні готуватись до репетиції як оркестранти, так і диригент. Тобто, ми готуємось до репетицій кожен на своєму рівні. Такий жанр потрібен людям, потрібен нашим глядачам. І, як доказ, у нас на майже всі концерти аншлаг"

Окрім симфонічного оркестру, кажуть у філармонії, тут працює кількадесят справжніх музичних віртуозів. Відомі вони  і далеко за межами України.

Юрій Федоряка, директор Черкаської обласної філармонії: "На Черкащині є суперові професіонали, музиканти, скрипалі, віолончелісти, піаністи… І вони саме у нас в філармонії, тому це велика честь - працювати саме з такими музикантами"

На музичному Дні народженні колектив черкаської філармонії відпочиває. Та музиканти запевняють: назавтра вони знову будуть готові дивувати містян. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#філармонія #Черкаси #60 років
Оголошення
live comments feed...