• Головна
  • Депутати облради не схвалили план об’єднання громад
13:16, 28 травня 2015 р.

Депутати облради не схвалили план об’єднання громад

Депутати Черкаської обласної ради не схвалили проект перспективного плану об’єднання територіальних громад в Черкаській області. За нього віддав голос 51 народний обранець із 73 присутніх у сесійній залі, пише "Вечірка".

Відповідно до плану, на Черкащині має бути 68 територіальних громад. Для запровадження цієї реформи на території нашої області необхідно 80 мільйонів гривень, сказав у своїй доповіді Сергій Пасічник, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА, який й презентував проект.

Депутатська фракція «Батьківщини» взагалі відмовилася брати участь у голосуванні. За словами голови фракції Анатолія Бондаренка, після цієї райони у нас не буде ні районів, ні Черкаської області.

Взагалі пройшло дуже активне обговорення. Виступали не лише депутати, а й представники громад та сільські голови.

- Нас жодного разу ніхто й ніколи не запросив на жодне обговорення. У нас усього 20 районів, не важко зібрати голів районних рад, сільських голів та запитати, чого ж ви хочете, - звернулася до депутатів Олена Ковальська, заступник голови Асоціації сільських голів області.

Урешті не пройшовши голосування, постановили до 25 червня продовжити обговорення, внести запропоновані громадами правки, а вже 25 червня винести на чергове пленарне засідання сесії Черкаської облради.

План робився похапцем. На підтвердження виступали представники сільських громад, які говорили, що об’єднують села, які далі між собою, ніж ті села, які поруч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#об’єднання громад #Черкаси
Оголошення
live comments feed...